کاربرد رولیک ضربه گیر در صنایع مختلف 

این رو لیک بخاطر سنگینی وزن متریال و همچنین به دلیل نیروهای تحت فشار هستند. قطر رینگ لاستیکی رولیک ضربه گیر از قطر لوله رولیک های رفت نوار نقاله پیروی می کند.معیار انتخاب قطر لوله رولیک ها به این صورت است که  پس از انتخاب قطر رینگ لاستیکی، قطر لوله رولیک ضربه گیر براساس قطر رینگ لاستیکی انتخاب می گردد.

کاربرد ومحل قرار گرفتن رولیک های ضربه گیر در محل های بارگیری میباشد، جایی که که متریال روی تسمه نوار نقاله ریخته شده که در واقع باعث صدمه به آن میشود .

قرار گیری یک روکش از رینگهای لاستیکی بر روی رولیک با ضخامت و مقاومت مناسب ، باعث کاهش شدت ضربه به رولیکها میگردد.

رولیک ضربه گیر

بیشتر بخوانیم : رولیک سازی 

 

دلیل استفاده از  رولیک های ضربه گیر

آب بندی رولیک ها ، هم محوری و بالانس بودن ، اصطکاک مناسب با نوار نقاله و استاندارد ابعادی مناسب از پارامترهای مهم در عملکرد رولیک های ضربه گیر هستند .

رولیک صنعتی ضربه گیر در صنایع کوچک و بزرگ مانند صنعت ساختمانی و دارویی و غذایی و سیمان و خودرویی و غیره به کار گرفته میشوند رولیک ها در صنایع مختلف جهت کار های زیادی به کار گرفته میشوند که این باعث محبوبیت بالای رولیک صنعتی ضربه گیر شده است .

همانگونه که از نام رولیک صنعتی ضربه گیر پیداست جنس این رولیک ها از نوع استیل و گالوانیزه و سایر آهن آلات میباشد .

رولیک صنعتی ضربه گیر از نظر وزن و استحکام کمتری برخوردار هستند.

انواع رولیک ها را از کجا بخریم ؟

گروه صنعتی آسیا رول صنعت تولید کننده انواع رولیک های صنعتی با کیفیت بالا و با قیمت پایین میباشد که با افتخاراعلام میکند که مجموعه ما توانسته تمامی خواسته های مشتریان را از نظر کیفیت و برتر بودن پاسخ گو باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.